Напрями навчання в дитячому центрі розвитку та дозвілля "УСПІХ"

Сучасна освіта в навчальному центрі

Сучасна освіта-це унікальна можливість розкрити всі таланти дитини. Це ефективний освітній процес: без шаблонів, примусів і нудною зубріння.

Готуємо до школи

Підготовчі заняття допоможуть вашому малюкові адаптуватися до навчального процесу і складної шкільної програми. У програму підготовки входить вивчення письма, математики, читання і розвиток мови. У нашій школі передбачені заняття з логопедом: вони допомагають дитині освоїти складні звуки і усунути можливі дефекти дикції. Всі заняття проходять в комфортному психологічному середовищі і закладають у дитини навички соціальної взаємодії з однолітками.


Вчимо в домашній атмосфері з видатними результатами по ЗНО

Ми навчаємо учнів в комфортній психологічній атмосфері і допомагаємо їм отримувати високі бали. У нашій школі працюють кваліфіковані репетитори загальноосвітніх предметів та викладачі української мови. Вони допоможуть вашій дитині освоїти шкільну програму, полюбити складний предмет і підвищити загальну успішність.

Навчаємо іноземним мовам

Знання іноземних мов дають безмежні можливості для спілкування, роботи та навчання. Щоб ваша дитина могла ними скористатися, він повинен почати вивчення іноземних мов якомога раніше. Ми викладаємо англійську та німецьку мову з ранніх років і використовуємо прогресивні методики навчання. Вони дозволять вашій дитині швидко просунутися від початкового рівня "Starter" до просунутого "Upper Intermediate". Знання іноземної мови на такому рівні дають можливість вчитися, працювати і жити за кордоном.

Використовуємо новітні методики

Народна мудрість говорить:"наслідуй кращих і створюй своє". Ми створюємо власні навчальні програми, спираючись на сучасні досягнення освітньої науки. Наші учні вивчають книги "English plus", підручники серії" KET"," PET"," English File"," Oxford Exam Trainer B1 і B2"," Exam Excellence"," Tutor"," Exam Trainer " та інші навчальні матеріали. Завдяки цьому діти отримують актуальні знання і закріплюють пройдену шкільну програму.

Проводимо дистанційні заняття

Ми використовуємо всі сучасні досягнення освітнього процесу, в тому числі і дистанційне навчання. Заняття в онлайн-режимі-це справжня знахідка для дітей з інших регіонів України та учнів, які не можуть відвідати школу з тих чи інших причин.

Проводимо заняття з вокалу

Навчання вокалу розвиває музичний слух, сприяє постановці мови і формує у дітей правильне дихання. Викладачі допомагають малюкам готуватися до вокальних конкурсів і дивувати однолітків і дорослим при виконанні пісень в караоке.

Передаємо досвід команди професіоналів

У стінах школи" успіх " працюють професіонали своєї справи: випускники кращих педагогічних вузів з великим досвідом роботи. Вони тримають руку на пульсі сучасної освіти, регулярно проходять курси підвищення кваліфікації та вивчають новітні освітні методики.