Навчальний центр розвитку і дозвілля "Успіх"

Історія навчального центру «Успіх розвиток і дозвілля» бере свій початок з 2009 року. Педагоги нашого центру мають вищу освіту, регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, знайомляться і впроваджують у своїй роботі кращі інновації вітчизняної і зарубіжної педагогіки. Наші викладачі докладають максимум зусиль для всебічного розвитку кожної дитини і розкриття його індивідуальних здібностей, допомагають йому в подоланні труднощів.

Заняття з дітьми проводяться в обладнаних класах, які створюють для дітей теплу домашню обстановку і атмосферу фізичного і душевного комфорту.

Виховання і навчання проводяться в ігровій формі. Групи для занять формуються за віковим групам.

Наші випускники успішно проходять співбесіди зі шкільними психологами в загальноосвітніх школах і тестування в гімназіях і ліцеях міста Кременчука та Полтавської області. Уже адаптовані до шкільної програми діти з легкістю виконують домашні завдання.

Ми розкриваємо ваш потенціал

Школа раннього розвитку

Підготовка до школи

Вивчення іноземних мов

Репетитор

Онлайн-школа

Онлайн-школа

Логопед-дефектолог

Вокальна студія

Проведення дитячих свят

Спасибо что открыли филиал на Раковке. Ходим на английский и на вокал! Результаты по английскому видны после первых занятий. И с удовольствием занимаемся вокалом.

Олена

Дуже хороший центр !!! Дитині дуже подобається) Ходимо 2-ий рік на англійську і на художню студію.Всем рекомендуємо !!!)

Світлана

Ходили на підготовку до школи на Раківку. Дуже задоволені результатами, дочка в першому класі уже мала необхідні знання. Дякуємо викладачу в центрі "Успіх". Плануємо до вас на англійську!

Ірина