Підготовка до школи в навчальному центрі "Успіх"

 

Подготовка к школе в Кременчуці є необхідним етапом дошкільної освіти для становлення дітей. Завдяки заняттям з компетентними фахівцями, діти повірять у свої сили, підвищать свою самооцінку і відчують прагнення до навчання.

За рік до вступу Вашої дитини в початкову школу необхідно зосередитися на різних аспектах шкільного життя. Бесіди на тему школи та заохочення дитини ставати більш самостійним, допомагають йому краще пристосуватися до нового середовища.

Ваш малюк буде постійно стикатися з цікавими і незвичайними об'єктами, що сприяють розвитку всіх органів почуттів і допомагають у підготовці дітей до школи.

Підготовка дітей до школи досвідченими педагогами допоможе їм по максимуму реалізувати свої здібності і природним чином адаптуватися до шкільних умов.

Застосування всіляких методик і посібників, знання дитячої психології і врахування вікових та індивідуальних особливостей Вашої дитини дають можливість створити основу для успішного майбутнього школяра.

Заняття з підготовки до школи в нашому навчальному центрі УСПІХ дадуть можливість змоделювати ситуацію навчальної діяльності, яка забезпечує психологічну готовність дитини до навчання в школі.

Ми навчимо вашу дитину

Читати

Вчимося читати легко, правильно в ігровій формі і цікавою обстановці

Писати

Збагачуємо словниковий запас, розвиваємо культуру мови, навчаємо формулювати думку.

Вважати

Цікава математика без кордонів відкриває двері в країну зрозумілих чисел

Мислити

Розвиваємо уяву, формуємо вміння виділяти важливе, робити висновки, доводити думку.

записаться на подготовку к школе

Індивідуальні заняття

Комплексні або за вибором індивідуальні заняття з підготовки до школи за напрямками:

  • Навчання читанню
  • Розвиток зв'язного, граматично правильного мовлення дітей, формування звукової культури
  • Підготовка руки до листа, орієнтування в зошиті в клітинку і в лінію
  • Математика і завдання з логічним навантаженням
  • Українська мова
  • підготовка дітей до тестування при прийомі в шкілу
  • Англійська мова

Підготовка дитини до школі- це

Навчання грамоті - склади, звуки і букви, створення словникового запасу, слова, надруковані великими кольоровими буквами з великими картинками, тлумачення слів, кубики, доріжки з буквами, розвиток зв'язного мовлення, силуетні картинки зі словами, ребуси, художній, рахунковий, дидактичний матеріал з картинками, ретельно підібраний для кожної області розвитку, підготовка руки до листа.
Математика - вивчення цифр і чисел в ігровій формі, навчання додавання і віднімання, рішення простих завдань, ознайомлення з геометричними фігурами.

Дидактичні ігри - це невід'ємна частина дошкільної освіти. Спеціально підібрані навчальні заняття, що враховують вікові здібності малюка, що організовуються у вигляді навчальних ігор;

готовимся к школе центр Успех Кременчуг

Записати дитину на підготовку до школи

 

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ

 

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ

Изучение английского языка

 

ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Изучение немецкого языка

 

ВИВЧЕННЯ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Репетитор

 

Репетитор

ХУДОЖНЯ СТУДІЯ

 

ХУДОЖНЯ СТУДІЯ

Логопед-дефектолог

 

Логопед-дефектолог

ВОКАЛЬНА СТУДІЯ

 

ВОКАЛЬНА СТУДІЯ

ПРОВЕДЕННЯ ДИТЯЧИХ СВЯТ

 

ПРОВЕДЕННЯ ДИТЯЧИХ СВЯТ

Теги: підготовка до школи, подготовка к школе кременчук, підготовка до школи 5 - 6 років, підготовка дітей кременчук, підготовка дітей до школи, підготовка дитини до школи, дошкільна освіта в Кременчуці, індивідуальні заняття з дитиною в Кременчуці, англійська для дошкільнят в Кременчуці , развитияи мови у дитини 5 років