курсы английского в кременчуге

Англійська для дітей та дорослих

Ви давно збиралися піти на курси англійської, але весь час щось заважало? Зробіть мрію реальністю вже сьогодні, записуйтеся на найефективніші курси англійської мови в Кременчуці в навчальному центрі «Успіх».

У нас працюють висококваліфіковані викладачі. З їх допомогою ви незабаром зможете заговорити англійською мовою правильно, легко і природно, насолоджуючись самим процесом навчання і спілкування.

Захоплюючі заняття на курсах англійської для дітей та дорослих дозволять розвинути навички спілкування англійською мовою, вивчити граматику і поповнити свій словниковий запас. Заняття проходять в групах з використанням комунікативної методики викладання англійської мови.

Також приділяється увага знання практичної граматики, лексики, ідіом, синонімів, розрізнення значення слів залежно від контексту. Різні навчальні програми в залежності від вашого рівня знання мови орієнтовані допомогти вам в досягненні бажаних результатів.

Володіння англійською дає можливість жити яскравіше, більш повноцінно. Погодьтеся, будувати успішну кар'єру, подорожувати, читати новини та книги улюблених авторів, якісно розширити коло спілкування істотно допомагає знання цього затребуваного міжнародної мови.

  • англійська для дошкільнят
  • англійська для учнів молодших і середніх класів
  • англійська для випускників шкіл
  • підготовка до ЗНО з англійської мови
  • курси англійської індивідуально для дорослих і дітей

Групи формуються як за віком, так і за рівнем знань дитини.

 

Ми чекаємо Вас в нашому навчальному центрі «Успіх» в Кременчуці.

Записати на пробний урок

 

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ

ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

ВИВЧЕННЯ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Репетитор

ХУДОЖНЯ СТУДІЯ

Логопед-дефектолог

ВОКАЛЬНА СТУДІЯ

ПРОВЕДЕННЯ ДИТЯЧИХ СВЯТ