Оплата послуг

1. Оплата групових занять за абонементами повинна проводитися до 15-го числа поточного місяця.

Інші варіанти оплати можливі тільки з дозволу адміністрації центру.

У разі якщо до цієї дати абонемент ні викуплений у адміністратора, місце в групі за слухачем не зберігається.

2Час проведення разових і індивідуальних занять попередньо плануються з адміністратором. Оплата разового або індивідуального заняття повинна бути внесена до початку проведення заняття.

3. Вартість занять може бути змінена на розсуд адміністрації центру, про що адміністрація повинна проінформувати відвідують не пізніше, ніж за тиждень до вступу в силу таких змін.

4. Абонемент діє протягом одного календарного місяця, відповідно до розкладу Вашої групи.

5. Оплата за абонементами приймається тільки в повному обсязі за місяць. Також існує можливість оплати за 3, 6 і 12 місяців. За умови покупки абонемента оплата 1-го пропущеного заняття не перераховується при будь-яких умовах. Решта пропущені заняття можуть бути перераховані або відпрацьовані в зручний час. Прі не оплаті за один календарний місяць (без узгодження з адміністратором) нараховується пеня в розмірі 10%.

6. Додатково можливий річний внесок на витратні і робочі матеріали для дитини, навчальну літературу, інше. Розмір річного внеску, умови його внесення повідомляються заздалегідь адміністратором.

 

Знижки та акції

1. Наш центр надає знижки при придбанні абонемента для другої дитини, а також при оплаті за 6 і 12 місяців. Розмір знижки становить 7%.

2. При реєстрації через сайт знижка 7% на перший місяць навчання.