Школа раннього розвитку в центрі «Успіх»

Це спеціальна середовище, створена професійними психологами та педагогами з метою отримання максимального користування та задоволення від навчання процесу;

різнобарвні цікаві та незвичайні об’єкти для вивчення всіх органів почуттів, яскравих кольорів та кольорових малюнків, що використовуються в методичній матеріалі, здатні зацікавити і надовго захопити дітей;

захоплюючі дидактичні ігри, підібрані відповідно до віку і інтересам дитини;

атмосфера уют, безпека та підтримка, де діти почувають себе вільно та розслаблено, територія дружнього спілкування та спільного вирішення цікавих та захопливих задач..

У сучасному світі, темпи розвитку якого передбачають здатність до швидкого перебудови та адаптації, де з кожним днем школа програма все більш вимоглива, а освіта, що практикується в дошкільних навчальних закладах недостатня в силу неможливості реалізації індивідуального підходу до кожної дитини, для батьків школи раннього розвитку — настоящая палочка- виручалочка.

Максимальна користь і задоволення від процесу навчання

Дидактичні ігри

Увлекательные дидактичні ігри, вибрані відповідно до віку та інтересам дитини

Цiкаві матеріали

Різноманітні яскраві матеріали, здатні зацікавити і надовго захопити дитину

Фізична активність

Спрямована на загальне оздоровлення, розвиток гнучкості і спритності, відчуття дитиною свого тіла

 

Цiлью школи раннього розвитку «Успіх» є

 

ранiй розвиток дитини — тренування та розвиток пам’яті, логічного мислення, розширення уявлення, фізичного розвитку, розкриття творчої та інтелектуальної потенціалу кожної дитини, для старших дошкологів — виховання дотримання, прилаштування, вміння бути уважними та послідовними в процесі освоєння шкільної програми.

Індивідуальний підхід, практикується в школі раннього розвитку, передбачає виключення відносно ребёнка таких понятий, як «недержаний», «нетатанний», «незрозумілий» або «недієздатний».

Активна позиція щодо кожної дитини, зацікавленість у його успіхах, доброжелательная та безпечна атмосфера створюють необхідні умови для розкриття потенціалу — можливостей та талантів.

Записати дитину на розвиваючі заняття

ШКола раннього розвитку

Підготовка до школи

Вивчення іноземних мов

Репетитор

Художня студія

Логопед-дефектолог

Вокальна студія

Проведення дитячих свят