Школа раннього розвитку в центрі «Успіх»

Це спеціальне середовище, створене професійними психологами та педагогами з метою отримання максимального користування та задоволення від навчання процесу;

різнобарвні цікаві та незвичайні об’єкти для вивчення всіх органів почуттів, яскравих кольорів та кольорових малюнків, що використовуються в методичній матеріалі, здатні зацікавити і надовго захопити дітей;

захоплюючі дидактичні ігри, підібрані відповідно до віку і інтересам дитини;

атмосфера уют, безпека та підтримка, де діти почувають себе вільно та розслаблено, територія дружнього спілкування та спільного вирішення цікавих та захопливих задач..

У сучасному світі, темпи розвитку якого передбачають здатність до швидкого перебудови та адаптації, де з кожним днем школа програма все більш вимоглива, а освіта, що практикується в дошкільних навчальних закладах недостатня в силу неможливості реалізації індивідуального підходу до кожної дитини, для батьків школи раннього розвитку — настоящая палочка- виручалочка.

Максимальна користь і задоволення від процесу навчання

Дидактичні ігри

Увлекательные дидактичні ігри, вибрані відповідно до віку та інтересам дитини

Цiкаві матеріали

Різноманітні яскраві матеріали, здатні зацікавити і надовго захопити дитину

Фізична активність

Спрямована на загальне оздоровлення, розвиток гнучкості і спритності, відчуття дитиною свого тіла

Метою школи раннього розвитку «Успіх» є

ранiй розвиток дитини — тренування та розвиток пам’яті, логічного мислення, розширення уявлення, фізичного розвитку, розкриття творчої та інтелектуальної потенціалу кожної дитини, для старших дошкологів — виховання дотримання, прилаштування, вміння бути уважними та послідовними в процесі освоєння шкільної програми.

Індивідуальний підхід, практикується в школі раннього розвитку, передбачає виключення відносно ребёнка таких понятий, як «недержаний», «нетатанний», «незрозумілий» або «недієздатний».

Активна позиція щодо кожної дитини, зацікавленість у його успіхах, доброжелательная та безпечна атмосфера створюють необхідні умови для розкриття потенціалу — можливостей та талантів.

Записати дитину на розвиваючі заняття

ШКола раннього розвитку

 

ШКола раннього розвитку

Підготовка до школи

 

Підготовка до школи

Вивчення іноземних мов

 

Вивчення іноземних мов

Репетитор

 

Репетитор

Художня студія

 

Художня студія

Логопед-дефектолог

 

Логопед-дефектолог

Вокальна студія

 

Вокальна студія

Проведення дитячих свят

 

Проведення дитячих свят