Правила відвідування центру

Правила відвідування нашого центру.

         Шановні батьки! Ми раді вітати Вас та Ваших дітей в центрі розвитку та дозвілля Успіх! Для того щоб, наша спільна робота була взаємно комфортною та результативною на шляху досягнення спільної цілі ми пропонуємо Вам ознайомитись з правилами нашого центру.

Правила відвідування.

   1. Пропуском на заняття є передплачений абонемент. Придбати абонемент можна у адміністрації центру. При передплаті абонементу за дитиною фіксується місце в групі.
    2. У випадку неможливості відвідування дитиною занять (незалежно від причин), батькам необхідно попередити адміністрацію про відсутність дитини на уроках. За відсутності дитини більш ніж на 5-ти заняттях підряд без попередження адміністрації центр бере на себе відповідальність  прийняти на його\її місце іншу дитину без повернення залишкових коштів.

   3. На заняттях у молодшій групі «Школи раннього розвитку», що відбуваються у присутності батьків, активна участь батьків необхідна для досягнення найкращого показника результату.
     4. Якщо дитина захворіла - залишайтесь вдома та попередьте про це адміністрацію. Здорова малеча в групі - радість та спокій для мам, а також гарні відношення між батьками групи.
     5. Фотографувати та вести відеозапис на заняттях можна тільки з дозволу адміністрації.

     6.  Перед усіма заняттями по всіх кабінетах ми отоплюємо приміщення обігрівачами, але якщо Ви все ж таки переживаєте за Вашу дитину, Ви можете взяти змінне взуття.

     7. Для відвідування гуртка "танцювальна студія" необхідно надати довідку від лікаря про те, що дитині можна виконувати фізичні вправи.

    

Правила оплати.

1. Абонемент на відвідування центру складає 8 занять. Оплату кожного наступного абонементу необхідно здійснити в період з 1-го    пo15 число. Інші варіанти оплати можливі лише із дозволу адміністрації центру.
    2. Система оплати по заняттям також можлива в нашому центрі протягом 2-х місяців на рік.
    3. Якщо заняття припадають на державні святкові вихідні, то ці заняття переносяться та відпрацьовуються.
    4. Якщо в місяці припадає менше 8-ми занять, то необхідна кількість занять відпрацьовується.
    5. За умов покупки абонементу оплата за 1-2 заняття не перераховується у разі відсутності дитини на цих заняттях (за будь яких умов). Усі пропущені заняття окрім цього перераховуються на наступний місяць при наявності довідки від лікаря. 

    6. При оплаті абонементу усі необхідні копії учбових матеріалів надаються  дітям безкоштовно.  Матеріали, що не мають відношення до навчального процесу можна  роздрукувати за встановленою ціною за аркуш у адміністрації.