Німецька мова у Кременчуці

Німецька мова найпоширеніша у Європі. На німецькій розмовляють практично у всіх країнах Європейського Союзу, а в семи з них вона вважається державною.  Це друга найбільш популярна мова в Європі після англійської.
Навчальний Центр УСПІХ у Кременчуці, запрошує усіх бажаючих досягти успіху у вивченні німецької мови разом з нами!

Особливістю навчання Німецької мови у нас є індивідуальний підхід до кожного. Ми визначимо рівень Вашої підготовки або підготовки Вашої дитини, щоб використовувати оптимальну програму навчання. Ми не використовуємо шаблонів!

НЦ УСПІХ  пропонує Вам:

  • Індивідуальний підхід до кожного. Це дозволяє виключити будь-які проблеми, пов’язані з психологічними особливостями кожного. У когось пам'ять краща, у когось гірша. У одних логічний склад розуму, іншим властиве образне мислення. Ми забезпечимо Вам оптимальні умови для вивчення матеріалу та гарантуємо Вам успіх.
  • Комунікативна методика. На відміну від традиційної методики, в якій навчання будується з опорою на рідну мову, комунікативна методика дозволяє уже з перших занять зводити до мінімуму використання рідної мови на уроці. Під час використання традиційної методики учні звикають до порівняння рідної мови з мовою, яку вивчають, а це призводить до того, що все «спілкування» будується за наступною схемою: людина чує фразу німецькою мовою, подумки перекладає її рідною мовою, обдумує відповідь рідною мовою, потім перекладає її іноземною і лише після цього вимовляє репліку. Безумовно, це дозволяє людям спілкуватися, але такий підхід не створює умов для вільного спілкування. Комунікативна методика навчає думати німецькою мовою, вільно підтримувати розмову, не задумуючись про правила та співставлення з рідною мовою.
  • Інтерактивний метод навчання, побудований на взаємодопомозі усіх учнів, включаючи педагога. Цей метод не просто забезпечить передачу наших знань Вам, а й наблизить Вас до самостійного пошуку відповідей.
  • Багатосторонній підхід до навчання. У процесі вивчення німецької мови з нами Ви маєте можливість розвинути всі навички володіння іноземною мовою – читання, аудіювання, письмо, знання граматики. При цьому ми допоможемо Вам комплексно використовувати всі Ваші досягнення в усному мовленні.
  • Керівництво досвідченого творчого викладача!
  • Ми забезпечимо Вас тим, що потрібно саме Вам!

Кожен урок – крок до успіху!

Наші фото: 
Німецька мова у Кременчуці
Німецька мова у Кременчуці
Наші відео: