Новини НЦ "УСПІХ" у Кременчуці

Шановні батьки! Запрошуємо вас в групу раннього розвитку в НЦ "Успіх", де малечя вивчає багато нового - віршики, геометричні фігури, кольори, букви. В ігровій формі діти пізнають світ, ліплять, малюють. Заняття проходять разом з батьками. Проведіть цей час в веселій компанії та спостерігайте як розвивається ваша дитина! Ми чекаємо на вас та ваших малюків, в групі раннього розвитку від 1,5 року, за адресою проспект Лесі Українки 37А. Чекаємо в ЧТ - 9.30 та СБ - 11.00! 
З Вересня місяця  2017 року, у зв'язку з єкономічною обгуртованістю, змінюється вартість навчання в НЦ УСПІХ Розвиток та Дозвілля! Вартість групових занять з ангійської та німецької мови становитеме 400грн. з 1.10.2017р. Інформацію уточнюйте за телефонами на сайті або в розділі "Вартість занять".  
Уважаемые родители и дети!! Приглашаем Вас принять участие ! ООО «Институт развития школьного образования» (ИРШО) организовует всеукраинскую предметную олимпиаду «Олимпус» для учеников 4-11 классов. Они вносят разнообразие в систему занятий, являются интересными дополнениями при усвоении образовательных программ, а также внешним источником оценки уровня знаний учеников. Задание олимпиад подготовлены квалифицированным педагогическим коллективом ИРШО.  
Сьогодні усі батьки серйозно готуються до вступу дитини у школу: витрачається чимало коштів на придбання всього необхідного, ретельно обирають навчальний заклад, дитині дають цінні настанови. Але ж просто вдягнути дитину у красиву форму, дати до рук модний ранець із різнобарвними зошитами – цього не достатньо. Дуже важливо – психологічно підготувати дитину до школи. Сааме психологічний аспект допомагає дитині навчатись чи, навпаки, гальмує навчання, незважаючи на хороші інтелектуальні дані.
НЦ "Успіх" пропонує партнерство навчальним закладам будь-якої форми власності  у сфері освіти. Обмін досвідом, вирішення проблематики у сфері освіти ,запровадження інтерактивних методів навчання та способів покращення нашої діяльності. Будемо раді новим знайомствам ! Тел : 0673029150 
Попросіть дитину намалювати неіснуючу тварину, яка буде поєднувати в собі якомога більше ознак всіх відомих йому звірів . Наприклад: слона з лускою або собаку з жаб'ячими лапами. Це розвиває фантазію малюка. Побудуйте « халабуду ». « Будівельним матеріалом » може послужити що завгодно: диванні подушки, столи, стільці , покривала , простирадла , скатертини. Дозвольте дитині самостійно вирощувати що-небудь у вашому саду або на підвіконні.
Розташування букв на комп'ютерній клавіатурі - це спадщина друкарських машинок, які з'явилися в XIX столітті. На перших друкарських машинках букви на клавішах розташовувалися в алфавітному порядку, в два ряди. Крім того, друкувати можна було виключно великими літерами, а цифр 1 і 0 зовсім не було. З часом, швидкість друку збільшувалася, і тоді у таких машинок виявилася серйозна проблема: окремі молоточки не встигали повертатися на своє місце і постійно зчіплювалися один з одним. Дуже часто це призводило до поломки машинок.
Готовність дитини до школи не є простим показником. Готовність до школи вбирає в себе усі ті результати, до яких ви прагнули рік за роком усі 6—7 років, і день у день, виховуючи сина чи доню, створювали умови для їх всебічного розвитку. Спеціалісти-психологи на перше місце ставлять мотиваційну готовність до навчання. Тобто, коли дитина має правильне уявлення про школу і її вимоги. Пропонуємо Вам простий тест який допоможе визначити чи готова дитина йти до школи. 
За допомогою камінців, гудзиків, монеток чи фасолі можна вигадати сотні цікавих ігр. Ось одна з відомих головоломок. Дано: пірамідку з камінців (2-х кольорів) в 4 рядки. Задача: повністтю перевернути її, посунувши лише три камінці. Спробуйте зробити самі. Розгадку можна подивитися у наших групах в Однокласниках, Facebook чи на Google+ ( в пошуку за запитом Центр Успіх)
Весна – це не тільки перше тепле проміння сонця, але й змінлива погода, раптові дощі та вітер. І як результат -  хвороба, ліки, лікарі та зайві витрати. Щоб усього цього уникнути слід лише правильно одягти дитину та підготувати його до весняної погоди. Перш за все, не варто одягати дитину у сотню одежинок.  Чим більше одежі, тим швидше дитина спітніє та захворіє. Одяг повинен бути теплім, але не жарким. Таким, який вбереже від вітру чи дощу. Найкращім варіантом буде комбінезон, що не мокне та не продувається.
З 1.04.15 діятиме акція на індивідуальні заняття в першій половині дня ( пн-пт з 10-00 до 13-00). Вартість заняття - 40 грн!!!
Нагадуємо, що діють акції та знижки на навчання. Наприклад: акція "Приведи друга - отримай знижку 50 грн". Більш детальна інформація в розділі "акції та знижки"
Шановні батьки, зміна вчителя, по різним причинам, не означає зміну навчального процесу.
Танці – це дуже красиво та весело. Насправді, існують і мінуси від занять танцями, але їх набагато менше аніж плюсів, тому Ви можете не хвилюватися за здоров’я Вашої дитини. Про мінуси ми поговоримо трохи пізніше і почнемо із позитивних сторін занять танцями.
Перемагаємо поганий настрій з англійською мовою! Відтепер в наших групах по соціальних мережах ми будемо публікувати веселі жарти на англійській мові.
23-го березня в НЦ Успіх відбудеться екологічне свято "В гостях у рибки". На дітей чекає захоплююча подорож до підводного царства, знайомство з його жителями, знайомство зі справжньою рибкою, яку можна буде погодувати. Також їх чекають веселі ігри, конкурси та мультики на екологічну тематику. Під час свята діти дізнаються не тільки про підводних жителів, але і про екологічну систему загалом, як вони можуть піклуватися про природу, дізнаються які можуть бути наслідки якщо ми не будемо піклуватися про неї. Також діти зможуть самі виготовити травянчика та поливати його вдома.
В понеділок 16 березня відбудеться арифметичне свято для малят, які навчаються у нашому центрі. На заняття також запрошуються усі бажаючі малята віком від 3- до 5-ти років. Будуть проводитися веселі арифметичні конкурси, ігри, повторення чисел від 1 до 20, виготовлення розвиваючого кубика з числами для просторового уявлення і кращого сприйняття чисел з метою підвищення інтересу дітей до навчання. Навчання - це легко! Запис по тел.: 097-216-64-04
Сьогодні з ранку дуже сонячно. І саме така погода надихає усіх посміхнутися, надає багато енергії на день, надихає розпочати щось нове. Успіх пропонує Вам широкий вибір як зайняти себе у вільний час. Тут є і танці, і художня творча студія, і дитяча творчість, різноманітні тематичні свята, вокал, і розвиваючі заняття для малят.
Творча художня майстерня пропонує різні напрямки занять для дітей від 3-х років. На заняттях ми займаємось ліпленням з різноманітних матеріалів, виготовленням декоративних предметів, навчаємось красиво декорувати речі, отримуємо знання з основ малювання, художнього розпису, працюємо з оригінальними матеріалами для виготовлення цікавих красивих речей. Дитяча творчість розвиває уяву, увагу, посидючість, дрібну моторику,  заряджають дитину позитивною енергією та масою приємних вражень на весь день. Тож запрошуємо на пробне заняття!